مشاوره حقوقی سرمایه گذاری در بورس

مشاوره حقوقی سرمایه گذاری در بورس

مشاوره حقوقی سرمایه گذاری در بورس

با یاد نام خداونده مهربان دوستان سلام ، رضا زیرک باش هستم وکیل پایه یک دادگستری ومشاور حقوقی

این روز ها با تحریم های ظالمانه ای که کشورها ی ابر قدرت علیه کشورعزیزمان اعمال نموده اند متاسفانه تورم رشد بسیار زیادی داشته و ارزش پول روزانه و حتی لحظه ای دچار افت می شود بنابراین چاره ای نیست جز اینکه با سرمایه گذاری در بخش های مختلف مردم ارزش پول خود را حفظ نمایند.

با توجه به رشد حداکثری دلار و طلا و ومسکن و سیاست های مالی دولت ، طبق نظر کارشناسان اقتصادی ، فعلا بازار بورس بهترین گزینه برای حفظ و افزایش سرمایه است. لیکن ورود مستقیم به بازار سرمایه نیاز به تجربه و آموزش دارد و درصورت عدم رعایت اصول سرمایه گذاری احتمال ضرر بسیار زیاد است.

خوشبختانه برای ورود به بازار سرمایه راه های راحت تر و کم خطر تری وجود دارد. به طور مثال صندوق های سرمایه گذاری یا سبد گردانی می تواند گزینه مناسبی برای ورود بی خطر یا کم خطر به بازار سرمایه یا بورس باشد.

البته گزینه های دیگری نیز وجود دارد که هر شخصی با توجه به روحیات و درصد ریسک پذیری یا میزان سرمایه می تواند از آن ها استفاده نماید.

در این راستا دفتر وکالت اینجانب آماده است تا خدمات مشاوره ای خود را در قالب مشاوره حقوقی سرمایه گذاری و یا وکالت یا نمایندگی در سرمایه گذاری به شما عزیزان ارائه دهد و شما را با قوانین مهم حاکم بر این صندوق ها ، اساسنامه یا امید نامه این صندوق ها آشنا نموده و به فراخور وضعیتتان ، شما را در جهت سود بیشتر و جلوگیری از ضرر راهنما یی نماید.

ضمن اینکه بر قراردادها و وضعیت ثبت قانونی آنها نظارت نماید و از سو استفاده احتمالی افراد سود جو جلو گیری و همه مراودات مالی را در چهارچوب قوانین حاکم بر بورس و صندوق ها و سایر موارد تنظیم و هدایت نماییم.      پیروز و موفق باشید